معرفی کتاب ایده ها

معرفی کتاب ایده ها

اقتصاد جهان براســاس ایده هایی پیش می رود که دانشــمندان علم اقتصاد سال ها درباره آن ها تحقیق و مباحثه کرده اند. خروجی ذهن اقتصاددانان توسط نیروهــای تکنوکرات بــه برنامه هایی اجرایی و اصول مدیریت کشــورها تبدیل می شود. کتاب ایده ها ســعی کرده، فعالان اقتصادی و خوانندگان عمومــی و عالقه مندان علم اقتصاد را با تئوری های اقتصادی آشنا ســازد. این کتاب محصول یک ویژه نامه خواندنی در نشریه اکونومیست است. کتــاب “ایده ها” تمرکز خود را بر این اصل قــرار داده که وقتی در مورد یک اقتصاددان صحبت می کند، تئوری اصلی مورد نظر او و نتایج اجرایی این ایده را بررسی و ارائه کند. برهمین مبنا هم خواننده پس از مطالعه هر بخش به درک درستی از اثرات اجرایی ایده مورد نظر می رسد.

بررسی روند رشد کشورهای توســعه یافته نشان می دهد، هر اقتصادی که بیشــتر بر منطــق و تئوری های اقتصادی جامــع و کامل متکی شــده، نتایج درخشــان تری هم بدست آورده است.

کتاب ســعی کرده قضاوت آشکاری در مورد ایده مورد بررسی نداشته باشد و تنها در نقش گزارشگری صادق و معتمد باقی بماند. نتیجه اینکه هیچ تئوری مورد حمایت نویســندگان قــرار نگرفته و آن ها با قلمی روان ولی بدون موضع اندیشه های اقتصاددانان مورد نظرشان را تشریح کرده اند.

 

جهت دانلود کتاب می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید.

این کتاب را چه کسانی باید بخوانند؟

  • فعالان اقتصادی
  • کسانی که به علم اقتصاد علاقه دارند
  • خوانندگان عمومی

 

جهت دانلود کتاب می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید.

جهت توسعه کسب و کار خود پیشنهاد میکنیم کتاب های زیر را مطالعه نمایید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat