دعوت از سرمایه‌گذاران برای احداث کارخانه تولید شمش طلا دراستان سیستان وبلوچستان

احداث کارخانه تولید شمش طلا

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: آگهی مزایده عمومی جهت احداث کارخانه تولید شمش طلا دراستان سیستان وبلوچستان منتشر شده که در این راستا از فعالین اقتصادی و علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در معادن دعوت به عمل آورده‌ایم.
داود شهرکی در زاهدان اظهار داشت: آگهی مزایده عمومی جهت احداث کارخانه تولید شمش طلا در استان سیستان و بلوچستان منتشر شده که در این راستا از فعالین اقتصادی و علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در معادن دعوت به عمل آورده‌ایم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به نمایندگی از سازمان توسعه و نوسازی معادن ایران در نظر دارد مزایده عمومی انجام سرمایه‌گذاری جهت احداث کارخانه تولید شمش طلا به ظرفیت سالیانه 100 کیلوگرم با استفاده از کانسنگ معدن طلای “سرکهنو” میرجاوه واقع در استان سیستان و بلوچستان را از طریق مزایده عمومی و با تضمین شرکت در مزایده به مبلغ هشت میلیارد و 420 میلیون ریال به صورت واریز نقدی یا ضمانتنامه بانکی اجرا کند.

وی ادامه داد: در این راستا از علاقه‌مندان دعوت به عمل می آید جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه اسناد مزایده حداکثر تا ساعت 16 هشتم اردیبهشت‌ماه با در دست داشتن معرفی‌نامه و اصل فیش واریزی به مبلغ 500 هزار ریال به حساب شماره 4001053404028367 نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با عنوان تمرکز وجوه شرکت‌های دولتی، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به آدرس “تهران بالاتر از میدان ولیعصر(عج) روبروی سینما استقلال شماره 1713 برج جنوبی، طبقه نهم، امور حقوقی و قراردادها” مراجعه کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اضافه کرد: مهلت ارائه پیشنهادات حداکثر تا ساعت 17 روز شنبه 18 اردیبهشت‌ماه بوده  و جلسه بازگشایی پاکات صبح روز یکشنبه مورخ 19  اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار 1 اردیبهشت 1400

منبع خبر: خبرگذاری تسنیم

اخبار به روز در حوزه معدن را در سایت باسط فرآور پویا دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Open chat