ارسال نمونه رایگان
تست کیفیت و تایید
درخواست کالای سفارشی
مذاکره با تیم فروش
خرید محصول


ارسال نمونه

شرکت باسط فرآور پویا امکان تست کیفیت محصولاتش را برای شما فراهم نموده است. شما می‌توانید به منظور درخواست نمونه جهت تست کیفیت، از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس حاصل فرمایید. همکاران ما در اسرع وقت، نمونه شما را  مطابق با آنالیز درخواستی آماده نموده و برای شما ارسال می‌کنند. 

در ساعات اداری

واتساپ (24 ساعته)

021-91077019

09034196003

info @basset.ir

محصولات باسط فرآورپویا

تست کیفیت و تایید

پس از ارسال نمونه درخواستی، شما می‌توانید کیفیت و خلوص آن را با انجام تست ‌آزمایشگاهی بررسی نمایید. ما به پشتوانه همت و تخصص تیم فنی باسط فرآور پویا، این اطمینان را به شما می‌دهیم  که کلیه محصولات این شرکت، با کیفیت و مطابق با استاندارد‌‌های جهانی است.

اگر دغدغه این را دارید که محصولی سفارشی و مطابق با آنالیز خودتان باشد، نگران نباشید. در ادامه، طریقه سفارشی سازی محصول توضیح داده شده است.

درخواست کالای سفارشی

در صورتی که شما درخواست محصولی اختصاصی و مطابق با صنعت یا روش تولید خود را دارید؛ می‌توانید آنالیز اختصاصی و مورد نظر خود را برای تیم باسط فرآور پویا ارسال کنید. باسط فرآور پویا با داشتن کادری مجرب تلاش خود را می‌کند تا محصول اختصاصی و مطابق با آنالیز درخواستی شما را تولید و ارائه نماید.

درباره ما
نحوه همکاری

مذاکره با تیم فروش

پس از انجام تست کیفیت محصول و در صورت تایید، شما می‌توانید درخواست خرید محصول را به تیم فروش باسط فرآور پویا اعلام نمایید. با توجه به نوسانات قیمت دلار و مواد اولیه، قیمت همان روز با توجه به نرخ دلار، قیمت جهانی فلزات و سایر موارد تأثیر گذار، محاسبه و اعلام  می‌شود. سپس شما می‌توانید جهت خرید محصول و سایر شرایط مانند مقدار درخواستی، شرایط ارسال، بسته‌بندی و پرداخت با تیم فروش باسط فرآور پویا مذاکره نمایید. 

خرید

یکی دیگر از خدمات باسط فرآور پویا امکان انتخاب نوع بسته بندی به صورت بسته های 10، 25، 50 و جامبو بگ 500 کیلویی است. پس از بسته بندی، شرایط ارسال و حمل و نقل محصول مطابق با مذاکرات انجام شده صورت می‎پذیرد. که بسته به نوع و میزان محصول خریداری شده، ارسال می‌تواند از طریق پست، باربری یا ترانزیت صورت گیرد.

خدمات باسط فرآور پویا