مطلب وبلاگ

رویداد معرفی نیازهای فناوری صنعت سرامیک، کاشی و لعاب

اخبار

در تاریخ دوم و سوم بهمن ماه رویداد معرفی نیازهای صنعت سرامیک، کاشی و لعاب با هدف همرسانی عرضه و تقاضای نوآوری و فناوری در حوزه های تولید و فرآوری مواد اولیه لعاب، سرامیک و کاشی، سرامیک های مهندسی، قطعات و تجهیزات، کاهش بازیابی ضایعات، مدیریت مصرف آب و انرژی با همت مرکز توسعه فناوری سرامیک ایران و با مشارکت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در هتل مشیر الممالک واقع در استان یزد برگزار گردید.

در این رویداد دو روزه نمایندگان صنعت و واحد های تولید به معرفی ۳۵ نیاز فناورانه در شش بخش زنجیره تامین صنعت کاشی و سرامیک پرداختند. سپس در قالب ۶۶ نشست از نشت های B2B به بحث و تبادل نظر راجع به ایده و توانمندی ها و چگونگی رفع این نیازها پرداختند که منجر به انعقاد ۴۲ پیمان اولیه رفع نیاز بین شرکت های فناور و دانش بنیان انجامید. در راستای رفع نیاز های اولیه صنعت لعاب، مشکلاتی من باب مواد اولیه نامرغوب عنوان شد.

شرکت باسط فرآور پویا در راستای شناخت بیشتر نیازهای تولید کنندگان لعاب کشور و تامین مواد اولیه مرغوب برای آن ها، در این رویداد دو روزه حضور پیدا کرد. در این جهت  اکسید روی باسط فرآور پویا به اغلب تولیدکنندگان و تامین کنندگان لعاب معرفی شد و مورد استقبال زیادی قرار گرفت زیرا اکسید روی تولید شده در شرکت باسط فرآور پویا، با درجه خلوص ۹/۹۹ فاقد عناصر سنگین بوده و رنگی شفاف و کیفیتی بی نظیر دارد که توجه همکان را به خود جلب می کند.

شما مشتریان گرامی میتوانید جهت مشاوره، درخواست و خرید اکسید روی مورد نیاز صنعت خود “با ما تماس بگیریدباسط فرآور پویا با داشتن کادری مجرب و پاسخگو توانسته است انتخابی مطمئن برای مشتریان خود باشد.

 

تصاویری از برگزاری جلسات B2B در رویداد معرفی نیازهای صنعت سرامیک، کاشی و لعاب:

 

رویداد معرفی نیاز های فناوری صنعت سرامیک، کاشی و لعاب  رویداد معرفی نیاز های فناوری صنعت سرامیک، کاشی و لعاب

Summary
رویداد معرفی نیازهای فناوری صنعت سرامیک، کاشی و لعاب
Article Name
رویداد معرفی نیازهای فناوری صنعت سرامیک، کاشی و لعاب
Description
در تاریخ دوم و سوم بهمن ماه رویداد معرفی نیازهای صنعت سرامیک، کاشی و لعاب در هتل مشیر الممالک واقع در استان یزد برگزار گردید.
Author
Publisher Name
باسط فرآور پویا

پاسخ دهید